Çarpışma 6.Bölüm Fragmanı

Çarpışma 6.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çarpışma dizisinin yeni bölümü 27 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çarpışma bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/9r2t0

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Kadir, planını Zeynep’e ve Galip’e de anlatır. Bu öylesine bıçak sırtı bir oyundur ki, birinin yapacağı en küçük bir hata, herkese her şeyini kaybettirebilecek risktedir. Diğer yanda Veli de boş durmaz. Zeynep ve Galip’le temas kurar. Yakup’un başına silah dayadığı Cemre ölümle burun burunadır. Kerem bir fırsatını bulup, Yakup’un üzerine atılır. Kerem, Cemre, Merve ve Yakup’un arasında silah patlar ve ortalık kana bulanır. Zeynep, Galip’e çok öfkelidir. Yıllardır içinde biriktirdiği nefreti onun yüzüne haykırırken, geçmişle ilgili itiraflarda da bulunur. Kadir’in istemeden kulak misafiri olduğu bu itiraflar, inceden yüreğini sızlatır. Ve artık hesaplaşma zamanı gelmiş, Adalı harekete geçmiştir. Aynı anlarda, Kadir ile Veli’yi kardeşlikten, can düşmanlığına getiren geçmişin sır dolu perdeleri de bir bir aralanacaktır.

4 Yorum Var

 1. Keremaşk

  25 Aralık 2018 - 01:20

  inşallah Kereme bir şey olmamıştır. bence Kerem ve Melisa bölümlerini arttırın o ikisi favori çiftim çok yakışıyor.

 2. Ahusa

  24 Aralık 2018 - 11:54

  Anlasilan bu dizide erken veda edecek ekranlara

 3. Ayten

  24 Aralık 2018 - 01:27

  Lütfen diziyi aşk dizisine çevirmeyin, Çarpışma bir aksiyon dizisi, akyonları arttırın. Kıvanç Tatlıtuğun dövüş sahnelerini ekleyin.

 4. hazal yavuz

  24 Aralık 2018 - 00:35

  dizi cok guzel oyuncular harika alperen duymaz cok iyi oyuncu masumıyet o rolun hakkını fazlasıyla veriyor lutfen alperen ve melisanın daha cok sureleri olsun onları izlemek cok keyifliiiiiiii

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.