Çarpışma 6.Bölüm 3. Fragmanı

Çarpışma 6.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çarpışma dizisinin yeni bölümü 27 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çarpışma bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/85nic

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Kadir, planını Zeynep’e ve Galip’e de anlatır. Bu öylesine bıçak sırtı bir oyundur ki, birinin yapacağı en küçük bir hata, herkese her şeyini kaybettirebilecek risktedir. Diğer yanda Veli de boş durmaz. Zeynep ve Galip’le temas kurar. Yakup’un başına silah dayadığı Cemre ölümle burun burunadır. Kerem bir fırsatını bulup, Yakup’un üzerine atılır. Kerem, Cemre, Merve ve Yakup’un arasında silah patlar ve ortalık kana bulanır. Zeynep, Galip’e çok öfkelidir. Yıllardır içinde biriktirdiği nefreti onun yüzüne haykırırken, geçmişle ilgili itiraflarda da bulunur. Kadir’in istemeden kulak misafiri olduğu bu itiraflar, inceden yüreğini sızlatır. Ve artık hesaplaşma zamanı gelmiş, Adalı harekete geçmiştir. Aynı anlarda, Kadir ile Veli’yi kardeşlikten, can düşmanlığına getiren geçmişin sır dolu perdeleri de bir bir aralanacaktır.

4 Yorum Var

 1. anonim

  27 Aralık 2018 - 12:17

  Adam tek kelimeyle bir numara ne yapsa yakışıyor rol arkadaşları da hepsi iyi bence başka diziye gerek Yok

  • Ümit

   27 Aralık 2018 - 13:12

   Keşke dizi bitmesinde, ama bu dizide Kıvança yeterli değeri veremediler. Bence Kıvanç Tatlıtuğun bu dizide tek iyi rol arkadaşı var, o da Onur Saylak. Tabii ki bu benim görüşüm.

 2. Ümit

  27 Aralık 2018 - 10:16

  Bence bu dizi bitince Kıvanç daha güzel daha deyerli rol arkadaşlarıyla yeni bir diziye başlasın. Daha ciddi izleyici kitlesine sahib, kendisine yakışan rol arkadaşlarıyla yeni diziye çekilsin.

 3. Çarpışma

  26 Aralık 2018 - 23:02

  Adamın tekme atması bile yakışıklı 👍😉

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.