Çarpışma 6.Bölüm 2. Önizleme

REKLAMLAR

Çarpışma 6.Bölüm 2. Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çarpışma dizisinin yeni bölümü 3 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çarpışma bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/2qred

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Kadir, planını Zeynep’e ve Galip’e de anlatır. Bu öylesine bıçak sırtı bir oyundur ki, birinin yapacağı en küçük bir hata, herkese her şeyini kaybettirebilecek risktedir. Diğer yanda Veli de boş durmaz. Zeynep ve Galip’le temas kurar. Yakup’un başına silah dayadığı Cemre ölümle burun burunadır. Kerem bir fırsatını bulup, Yakup’un üzerine atılır. Kerem, Cemre, Merve ve Yakup’un arasında silah patlar ve ortalık kana bulanır. Zeynep, Galip’e çok öfkelidir. Yıllardır içinde biriktirdiği nefreti onun yüzüne haykırırken, geçmişle ilgili itiraflarda da bulunur. Kadir’in istemeden kulak misafiri olduğu bu itiraflar, inceden yüreğini sızlatır. Ve artık hesaplaşma zamanı gelmiş, Adalı harekete geçmiştir. Aynı anlarda, Kadir ile Veli’yi kardeşlikten, can düşmanlığına getiren geçmişin sır dolu perdeleri de bir bir aralanacaktır.

8 Yorum Var

 1. nazli

  11 Ocak 2019 - 01:04

  yeni bolum fragmani lutfen

 2. Kingbra

  2 Ocak 2019 - 04:21

  Bugüne kadar izlemekten keyif aldığım en güzel dizi tebrikler

 3. Meral

  1 Ocak 2019 - 22:45

  Evet hiç rol yapamıyorlar. Mafya karakteri olmazsa olmazı bu dizilerin. Çocuk kaçırma hiç doğru değil…

 4. Sazan

  1 Ocak 2019 - 21:26

  Geriye dönüş sahnelerindeki şimşek çakması parlamalar resmen göz e beyni etkiliyor lütfen daha yumuşak geri dönüşler olsun.

 5. Dide

  1 Ocak 2019 - 19:06

  Elçin olmamış mı ne

 6. Zeyno

  29 Aralık 2018 - 00:43

  Çocuk kadirden dır. Kesin mesela ve gerçekten çok uzadı

 7. Anonim

  28 Aralık 2018 - 18:56

  Hic begenmedim oyuncular yapmacik

 8. Nadya

  28 Aralık 2018 - 00:22

  Cook uzattılar bir kız kacirma olayini
  Sıkıcı olmaya başladı…

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır. Kısa yorumlar yayınlanmayabilir. Lütfen sadece dizi ve dizideki karakterlerle ilgili yorumlar yapalım. Küfür, hakaret veya argo yazanların IP adresi kara listeye alınır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.