Çarpışma 4.Bölüm Önizleme

Çarpışma 4.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çarpışma dizisinin yeni bölümü 13 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çarpışma bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/bgzaj

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Veli’nin, Kadir’e annesi üzerinden saldırması Kadir’i çılgına çevirir. Kadir, Veli’yi yakalamaya ne kadar yakın ise, Veli de bir o kadar soğukkanlıdır. Cemre, Kerem’in anlattıkları karşısında öfkelenir, tepkisi çok sert olur. Ama Kerem’in de Cemre’nin yüreğine işleyecek bir çift sözü vardır. Aklı da duyguları da karmakarışık olan Cemre, Kerem’le ilgili sorularının cevabını Zeynep ve Kadir’de arar. Kerem ise aynı anlarda cezaevinde ‘ayakta kalma’ savaşı vermektedir. Belma, Yakup’un şantajı karşısında darmadağın olur. Olanları Demir’e anlatır. Tehlike çanlarının artık iyiden iyiye kendileri için çaldığını anlayan Demir, Cemre’nin dikkatini başka yönlere çekmeye çalışır. Cemre ise, Kerem’in karşısına bir kez daha çıkacaktır. Kadir, aklından geçenleri Veli’nin de okuduğunu iyi bilir ve Zeynep’i dikkatli olması için uyarır.

5 Yorum Var

 1. Zeynep

  8 Aralık 2018 - 22:47

  Çarpışma değişik konusu oyuncularıyla harika Kıvanç Onur Saylak harika

 2. Ela

  7 Aralık 2018 - 19:12

  Cemre Kerem çok yakışıyor ama sahneleri çok az Kıvanç muhteşem oynuyo

 3. Ayten

  7 Aralık 2018 - 00:36

  Efsane bir dizide efsane bir adam oynuyor – KIVANÇ TATLITUĞ

  • Eda

   7 Aralık 2018 - 19:46

   Hemde ne efsane, reytingler bir ciksada bitirecekler korkusu kalksa….

   • Ayten

    7 Aralık 2018 - 22:57

    Aynen yaa. Ben de bitirecekler diye korkuyorum 😦
    Totalde vaziyet aynı, bu hafta da ses faizi deyişmedi, ama Ab grubunda ses faizinde artım var.

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.