Çarpışma 4.Bölüm 2. Fragmanı

Çarpışma 4.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çarpışma dizisinin yeni bölümü 13 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çarpışma bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/joc03

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Veli’nin, Kadir’e annesi üzerinden saldırması Kadir’i çılgına çevirir. Kadir, Veli’yi yakalamaya ne kadar yakın ise, Veli de bir o kadar soğukkanlıdır. Cemre, Kerem’in anlattıkları karşısında öfkelenir, tepkisi çok sert olur. Ama Kerem’in de Cemre’nin yüreğine işleyecek bir çift sözü vardır. Aklı da duyguları da karmakarışık olan Cemre, Kerem’le ilgili sorularının cevabını Zeynep ve Kadir’de arar. Kerem ise aynı anlarda cezaevinde ‘ayakta kalma’ savaşı vermektedir. Belma, Yakup’un şantajı karşısında darmadağın olur. Olanları Demir’e anlatır. Tehlike çanlarının artık iyiden iyiye kendileri için çaldığını anlayan Demir, Cemre’nin dikkatini başka yönlere çekmeye çalışır. Cemre ise, Kerem’in karşısına bir kez daha çıkacaktır. Kadir, aklından geçenleri Veli’nin de okuduğunu iyi bilir ve Zeynep’i dikkatli olması için uyarır.

8 Yorum Var

 1. keremaşk

  14 Aralık 2018 - 01:14

  Yaa kereem… Ben en çok keremi seviyorum inşallah meralle ayrılır ve cemreyle olur cemrede keremi hapisten çıkaracak zaten bu ikili bence böyle yakınlaşır. Yakubada iyi bir ders olur kerem çikarsa….

 2. esc

  13 Aralık 2018 - 09:14

  dizide benim en çok üzüldüğüm karakter kerem bence kerem avukat hanımla sevgili olsun o uyuz sevgilisi de üvey annesiyle takılmaya devam etsin … gelecek bölümleri heyecanla bekliyorum…

 3. Anonim

  13 Aralık 2018 - 08:11

  nihat genç in de dediği gibi… fatsa, giresun hatay… f.g.h başka plaka mı yoktu!!!!!

 4. Özlem

  11 Aralık 2018 - 14:49

  Kerem 😇🤗😍 çok tatlı

 5. Melisa

  10 Aralık 2018 - 23:59

  Hele şükür, Çarpışma dizisini ismini nihayet eklediniz populer diziler arasına 😍😊

 6. Anonim

  10 Aralık 2018 - 20:48

  Keremmmm😭😭😢😢❤💖🖒🖒

 7. Anonym

  10 Aralık 2018 - 20:29

  Ahmet Kaya seni özledik

 8. Çarpışma

  10 Aralık 2018 - 19:53

  Bu ne yaa? Fragman gelince koştum resmen, açıyorum, Kadir yine yok. Şimdi ne yani keremi mi izleyeceğiz her fragmanda? 😣

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.